Aktuality

Akce COVID 19

Zdravím Vás, naši zákazníci či příznivci našich produktů,především pak našich netradičních nástěnných kalendářů. Obracím se na Vás v této, pro každého z nás, nelehké době. V naší firmě již od ledna na plné obrátky běží výroba našich netradičních kalendářů již pro rok 2021. Bohužel jsme všichni v situaci, kdy v tomto okamžiku nemůže nikdo z nás říci jak to v ČR bude vypadat za měsíc, natožpak za půl roku či koncem roku. Jediné, co je dnes jasné, je fakt, že ekonomika země nyní není v dobré kondici. Naše firma za dobu své existence zažila již mnohé, ustála hospodářskou krizi v roce 2008, a jsme připraveni se situací poprat i nyní. Nechceme se spoléhat na to, že nám pomůže stát. Jsme firmou rodinnou a jsme zvyklí se spoléhat sami na sebe. Ale jsme nyní v těžké pozici, koronavirová pandemie nás zastihla v době, kdy musíme rozhodnout o nákladech našich jednotlivých kalendářů. Poté je postupně od února do července vyrábět a umisťovat na paletách do skladu. To vše nás stojí nejen úsilí, ale i dost finančních prostředků. V daném okamžiku jsme sice připraveni se se vzniklou situací poprat, ale zároveň, a to Vám upřímně sděluji, neboť naše obchodní vztahy jsou již víceleté a já Vás považuji za naše stálé a spokojené zákazníky, že by nám dost pomohlo k „vítězství“ nad vzniklou situací vyjádření Vaší ochoty k zachování obchodní přízně s naší společností i pro tento rok. Nechceme po Vás v tomto okamžiku žádné finanční prostředky, víme, že je mnozí z Vás sami budou nyní potřebovat. Úplně nám stačí, když nám zašlete příslib (nezávaznou objednávku) k odběru našich netradičních nástěnných kalendářů i pro tento rok s dodáním kalendářů od měsíce září tohoto roku. Učinilo by nám to nejen radost, ale by nám to i usnadnilo naše současné složité rozhodování, které typy kalendářů a v jakých nákladech máme v období měsíců duben – červenec vyrábět. Dovoluji si Vás takto upřímně požádat o tuto formu podpory a pomoci naší firmy v tomto nelehkém období a protože věřím, že se tak i stane, chci Vám zároveň i poděkovat za tuto poskytnutou podporu výroby našich netradičních nástěnných kalendářů, které se každým rokem stávají pro řadu z Vás či Vašich firem velmi populárním a mnohdy již i očekávaným vánočním dárkem Vašich obchodních partnerů, zákazníků či Vašich zaměstnanců. Všechny z Vás i touto cestou informujeme, že jsme i přes všechny problémy, které v ČR v blízké budoucnosti očekáváme, jsme se rozhodli zachovat stejnou prodejní cenu našich netradičních kalendářů jako v roce 2019! A pro ty z Vás, kdo se rozhodnou nás podpořit zasláním závazné objednávky, zaslané e-mailem nejpozději do 15. 5. 2020 s termínem dodání v měsících září – prosinec 2020, budeme automaticky poskytovat 10 % slevu z celkové ceny kalendářů. Firmám kalendáře od 50 ks přímo zavážíme do firem. Objednávky do 50 ks vyřizujeme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu.

NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE ATYPICKÝCH TVARŮ 2021

Nástěnné kalendáře netradičních tvarů pro rok 2021, (Myslivcův rok, Naší přírodou,Český Ráj, Beskydy, Hrady a zámky ČR) zákazník nás může podpořit zakoupením voucheru na dodání našich kalendářů s termínem dodáním či osobního vyzvednutí v měsíci říjnu 2020, preferujeme zakoupení kruhového kalendáře „Toulky Kutnohorskem 2021“. Firmám kalendáře dodáváme od 100ks přímo do firem. Objednávky do 50 ks vyřizujeme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu.

VODNÍ MLÝNY NA KUTNOHORSKU - povodí Vrchlice a Bylanky, Uhlířské Janovice a okolí

Nadšení a zájem o lokální historii Kutnohorska dovedly autora Josefa Jirouska ke zmapování existence vodních mlýnů, jejichž počet byl ve své době na Kutnohorsku nemalý. Některé již úplně zanikly, nebo se z nich dochoval pouze zbytek původního zdiva. Budovy některých mlýnů jsou v současné době využívány k jiným účelům a dokonce několik mlýnů po obnově technologií funguje dodnes. Kniha formátu A5 zaznamenává na 132 stranách poutavým a nenásilným způsobem autorem získané historické materiály, je vybavená bohatou fotodokumentací a seznamuje s životními příběhy majitelů mlýnů a občasnými úskalími v jejich nelehkém podnikání.

Kniha bude v našem nakladatelství vydána v prosinci 2019 a již nyní si ji máte možnost za zvýhodněnou cenu 299 Kč (včetně DPH) objednat prostřednictvím e-mailové adresy objednavky@mestskeknihy.cz. Při odeslání zásilky na dobírku prostřednictvím České pošty bude k ceně připočítána cena poštovného a dobírkovného.

POZVÁNÍ

Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat k návštěvě REGENERAČNÍHO CENTRA NA KOVÁRNĚ v Žehušicích a využít některou z procedur naší široké nabídky.

 • MASÁŽE RÁZOVOU VLNOU
 • ODSTRAŇOVÁNÍ CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU
 • KLASICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE
 • MEDOVÁ MASÁŽ ZAD, RUKOU, KOLEN, LOKTŮ
 • ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
 • MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
 • PARAFÍNOVÉ ZÁBALY RUKOU
 • TEPELNÉ RAŠELINOVÉ ZÁBALY
 • APLIKACE PULZNÍ MAGNETOTERAPIE
 • CELKOVÁ REGENERACE ORGANISMU na automatickém termálním masážním lehátku
 • LYMFATICKÁ MASÁŽ NOHOU
 • PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ na uvedené procedury

Regenerační centrum - ceník (PDF)

REGENERAČNÍ CENTRUM NA KOVÁRNĚ ŽEHUŠICE

Na Kopečku 208
285 75 Žehušice

tel.: 603 240 813
e-mail: regeneracnicentrum@mestskeknihy.cz