Kalendářová TWIN WIRE vazba

Provádíme kalendářovou vazbu twin wire s roztečí 3:1, o průměru 1/4", 5/16", 3/8",7/16", 1/2". Barvu použitého drátu je možné vybrat dle vzorníku. Nejčastěji se jedná o barvu bílou, černou nebo modrou. S příplatkem je možné požít i zlatou či stříbrnou barvu. Používáme výsekovou kalendářovou lištu jak s výkrojkem, tak rovnou bez výkrojku. Do výseku s výkrojkem je vkládám háček na zavěšení kalendáře. V ceně není kalkulován podkladový karton, dále pak řezání či výsek ze sběrných archů u kalendářů s více jak 13 listy. Kalkulace obsahuje veškerý použitý materiál a využitý lidský pracovní potenciál při montáži (výsek či řezání listů, kalendářový výsek, montáž vazby) a to do celkového počtu 13 listů. U kalendářů s celkovým počtem nad 13 listů je připočítáváno skládání jednotlivých listů kalendáře dle individuální dohody a závisí na počtu kalendářů. Na balení kalendářů je používána teplem smrštitelná mikrofólie.
Standardní balení je po 10 ks a to bez příplatku, nebo je možné balení po jednom kuse za příplatek (3 Kč/ks). K dispozici máme i barevnou – modrou fólii, která se hodí i na případné rozesílání kalendářů prostřednictvím České pošty, a.s.

Cena za provedené dvojoko 0,46 Kč + DPH

Celkovou cenu za dodávku kalendářové vazby na jednom kuse kalendáře lze odvodit z celkového počtu dvojok kalendářové twin wire vazby. Celkový počet dvojok násobíme částkou 0,46 Kč. Tedy cena dodávky kalendářové vazby s počtem 34 dvojok je 34 x 0,46 = 15,64 Kč + DPH.